Oznámení o ukončení spolupráce

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o změně dodavatele alkalicko fenolického pojivového systému. Naším dlouholetým dodavatelem byla společnost Hexion (dříve Borden). V září loňského roku jsme obdrželi první informaci o připravovaném prodeji evropské sekce výroby slévárenských produktů společnosti Hexion UK Ltd. konkurenční společnosti ASK Chemicals. V dalším mezidobí probíhala jednání o podmínkách další spolupráce pro český a slovenský trh mezi společností SAND TEAM, spol. s r.o. a ASK Chemicals Czech s.r.o.

Dne 30.6.2016 byla po vzájemné dohodě ukončena spolupráce se společností ASK Chemicals Czech s.r.o. Touto dohodou jsme přestali být zástupci pojivového systému AlpHaset společnosti Hexion na českém a slovenském trhu.
V oblasti organických pojivových systému hodláme působit i nadále, proto jsme navázali spolupráci s dlouholetým výrobcem organických pojivových systémů společností Eurotek Foundry Products Ltd.

Od 1.7.2016 dodáváme pojivo i tvrdidla pro výrobu forem a jader technologií alphaset (alkalický fenolický systém), dále také produkty pro pojivové systémy furan, cold box amin, polyuretan ST a další. Dále naši nabídku slévárenstkých produktů rozšiřujeme o nátěry forem a jader.

Technologické a kvalitativní vlastnosti jsou srovnatelné s původním pojivovým systémem a jedná se tudíž o plnohodnotnou náhradu. Produkty společnosti Eurotek jsou provozně odzkoušeny a běžně je používají pro výrobu forem a jader pro oceli, litiny i neželezné odlitky v anglických, polských a dalších evropských slévárnách.

Jsme připraveni Vás osobně navštívit a poskytnout plnou podporu při ověření nově zařazených produktů. V případě technických či jiných dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Věříme, že nabízené produkty zajistí vysokou kvalitu Vašich odlitků a vzájemná solupráce bude nadále úspěšně pokračovat včetně poskytovaných služeb, servisu technologie a poradenství.

S pozdravem

Váš SAND TEAM