Slévárenské písky

Křemennné písky

„Již více než 25 let se zabýváme dodávkami slévárenských ostřiv. Našim zákazníkům je k dispozici tým zkušených pracovníků poskytujících technickou podporu a poradenství. Samozřejmostí je také naše podpora v oblasti nejrůznějších laboratorních zkoušek. Neváhejte se prosím na nás kdykoli obrátit. Najdeme řešení šité na míru každému zákazníkovi.“

Bukowno

Slévárenský křemenný písek s kulatým zrnem, který vyniká dobrým poměrem cena/ kvalita. Je vhodný především pro oblast odlévání šedé litiny, tvárné litiny i barevný kovů. Ostřivo je vhodné pro organické i anorganické pojivové systémy. Zvláště výhodné je  jeho použití pro  bentonitové formovací směsi.

Biala Gora

Křemenný písek nejvyšší kvality určený zejména pro odlitky, kde hrozí nebezpečí vzniku připečenin. Typické použití je u výroby velkých ocelových odlitků a tam kde jsou jádra a formy vystaveny velkému tepelnému zatížení. Díky tvaru a charakteru zrna je možné nízké dávkování pojiv.

 

 

Nekřemenné písky

Nabízíme různé druhy nekřemenných ostřiv pro široké oblasti použití jako je chromit, olivín, LK-SAND, HR-SAND, Kerphalite, zirkon a Cerabeads.